Piegāde un apmaksa

Preču piegāde Rīgas pilsētas robežas ir bezmaksas, ja pirkuma kopējāsumma pārsniedz 100.00 EUR. Pasūtījumiem virs 1000.00 EUR, piegāde visā Latvijā ir bezmaksas!

PREČU PIEGĀDE

delivery_calc.jpg

Preci piegādājam darba dienās (no pirmdienas līdz piektdienai) laikā: 9.00 – 19.00. Ir iespējama preces piegāde sestdienās un svētdienās, iepriekš vienojoties ar mūsu firmas pārstāvi. Piegāde nav iekļauta preces cenā..

delivery_calc_w.jpg
Preču piegādes cena ir atkarīga no pasūtījuma summas, apjoma, svara, gabarītiem, piegādes attāluma, dienas un citiem parametriem.
delivery_ship.jpg

Piegādāsim Jūsu pasūtījumu jebkurā Latvijas vietā un Baltijas valstu reģiona vietā.

delivery_car.jpg

Ja jums ir radušies jautājumi, kas saistīti ar preču piegādi, tad droši zvaniet un mēs ar prieku jums palīdzēsim.

Piegādes veidi

delivery_own.jpg

Iegādājoties preci mūsu internetveikalā Jūs varat patstāvīgi, nemaksājot par piegādi, saņemt pasūtīto preci mūsu birojā, pēc adreses Pildas iela 16B. Šajā gadījumā Jums ir jāizvēlas piegādes veids - "saņemt preci birojā". Jūsu pasūtījums tiks sagatavots divu dienu laikā pēc pasūtījuma noformēšanas.

delivery_ship.jpg

Ja Jums nav iespēja vai vēlmes braukt aiz pasūtītāspreces mēs atgādāsim viņu pa adresi ērtā laikā., kuru Jūs norādījāt. Tādējādi, pirkuma noformēšanas laika, lūdzu, norādiet piegādesveidu "Piegāde pa norādīto adresi". Mēs piegādāsim preci 2-4 darba dienu laikā no pasūtījuma apstiprināšanas brīža, ja prece ir pieejama noliktavā. Saņemot pasūtījumu, mēs sazināsimies ar Jums, lai precizētu adresi un piegādes laiku. Ja prece tiek pasūtīta no ārzemēm, tad menedžeris saskaņo plānotos piegādes laikus ar pircēju individuāli.Preču piegādi Rīgā un tās apkārtnē veic mūsu kurjers. Pārējā Latvijas teritorijā to nodrošina neatkarīgs kurjerdienests.

Piegāde ar populārākajiem un drošākajiem uzņēmumiem

DPD-Logo.jpg?1463145821157

omniva-logo.jpg?1463145942162

APMAKSAS VEIDI

payment_person.jpg
Apmaksa skaidrā naudā notiek preces saņemšanas brīdī. Kopā ar pirkumu tiek izsniegts čeks un preču pavadzīme (tikai Rīgas pilsētas robežas).


payment_sbrf.jpg

Apmaksā internetbankā ar bankas pārskaitījumu. Pēc pasūtījuma apstiprinājuma uz uzņēmuma e-pasta adresi tiek nosūtīts rēķins. Pēc rēķina apmaksas, pasūtījums tiek nogādāts pie pircēja (vai izsniegts mūsu veikalā). Izsniedzot preci, tiek izsniegts rēķins un preču pavadzīme.